środa, 2 stycznia 2013

RR HERBACIANY

Obrazki jakie już wyszyłam do tego czasu w naszej zabawie.
Zostały mi jeszcze tylko dwa.
Tak powiem szczerze że jak czytałam niektóre komentarze na blogach i facebooku to trochę się przeraziłam i jak to w moim przypadku dobrze że było już po fakcie bo pewnie bym się nie zdecydowała. Część dziewczyn swoje obrazki dostanie raczej przed czasem także wydaje mi się że nie jest tak źle.
Mam jeszcze jedną nadzieję że nie będzie tak że któraś będzie opisywać jak to też wygląda lewa strona pracy i jak to się przeciąga nici itp. bo i takie sytuacje miały miejsce  w innych tego typu zabawach.
Zgłaszając się powinnyśmy mieć świadomość tego że każdy z nas wyszywa inaczej czyli w inną stronę kładą się xxx i inaczej zakańcza swoją pracę, są takie że lewa strona nie różni się dużo od prawej a i są też takie że lewa to jest lewa czyli różnie to tam wygląda, ale to już jest tylko lewa strona a my mamy podziwiać prawą bo tą będziemy oglądać i nasi znajomi z błyskiem zazdrości w oku ;)
jejku, ale się rozpisałam
Także Kochani ja Wam swojej lewej strony nie pokażę tylko prawą a ta myślę jest ok
trochę nie po kolei ale cóż
a tego mi brakuje, tak było tylko przez jeden dzień tej zimy :(

pozdrawiam gorąco i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

5 komentarzy:

 1. Cudne obrazki - już się nie mogę doczekać efektu końcowego :))))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wyglądają te obrazki - na początku miałam wątpliwości, ale jak przyglądam się szczegółom, to naprawdę coraz bardziej mi się podoba :)
  A co do RR, to długo się wahałam, zanim wzięłam w jednym z nich udział. No bo może ktoś wyszywa lepiej, ładniej, równiej. Ale stwierdziłam, że ja po prostu trzymając się wytycznych jeśli chodzi o nici, kolor będę wyszywać najlepiej jak potrafię, czyli jak zawsze :) RR to nie haft na zamówienie, tylko wspólna zabawa. I tak powinno się do RR=ów podchodzić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne te obrazki :) Ja jak widzę swoją lewą stronę to mam przerażenie w oczach, ale w końcu lewej się nie ogląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A już się zastanawiałam, gdzie są kolejne części Twoich obrazków RR ;-)
  Pięknie wyglądają:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie to wygląda :-) W piątek wysyłam kolejną kanwę do Ciebie :-)

  OdpowiedzUsuń